ESPIN - ESPOON INVALIDIT RY

Kahvilatapaamiset klo 13.00 
4.1.2020 Cafe Zoceria, Konstaapelinkatu 4, Espoo, säänkäynti Läkkitorilta Galleria. Lisätiedot Aija Tarkiainen p. 0400900657 klo 17.00 jälkeen., aija.tarkiainen@espinry.fi

Lounastapaamiset klo 12.30-14.00. 
pe 13.12.ravintola Il Gabbiano Sello, HUOM. Paikka vaihtunut!
ja pe 3.1.2020 Sellon ravintola Base
omavastuut maksetaan käteisellä. Lisätiedot Tuovi Nykänen p. 0451314455, tuovi.nykanen@welho.com

Äijäkahvit ma
13.1.2020 14.00 Cafe Zoceria, Konstaapelinkatu 4, Espoo, säänkäynti Läkkitorilta Galleria, tiedustelut Jarmo Nurmi p. 0400873877 tai jarmo.nurmi@espinry.fi

Naisten ryhmä 17.12.2019 Tapiolan palvelukeskus, Länsituulentie 1. Lisätiedot Sanna Tikkala p. 0453527630 tai sanna.tikkala@espinry.fi

Espinin arviointitilaisuus su 15.12.2019 klo 11.00 alkaen Sellon kirjastossa Akseli-salissa, Leppävaarankatu 9, Espoo. Ilmoittautumiset Pirkko Kuusela p. 040 5726296, pirkko.kuusela@gmail.com

Salivuorot jatkuvat keskiviikkoisin 8.1.2020 klo 17-18 Ruusutorpan koululla, Leppävaarankatu 24 ovi G. Ilmoittautumiset Kristina Bjugg p. 040 5773398

Asahia parillisina viikkoina ja sambicia parittomina. Syyskauden viimeinen tunti on 4.12., kevätkausi alkaa 8.1.2020. Ilmoittautumiset Kristina Bjugg p. 040 5773398, kristina.bjugg@espinry.fi

Punttipyörät liikkeessä kuntosaliryhmän kevätkausi alkaa ke 8.1.2020 klo 18.15-19.15, Laurea-ammattikorkeakoulu, Metsänpojankuja 3, Espoo. Ilmoittautumiset ja lisätiedot Amanda Kotaja p. 045127 1663 tai amanda.kotaja@gmail.com

Lisää tapahtumia jäsentiedotteessa ja www.espinry.fi

Espin ry toivottaa hyvää joulua kaikille jäsenilleen!